Wybierz lokalizacje
Nie znaleziono wpisanej lokalizacji
Twoja lokalizacja: Ukryj
Zlokalizuj mnie lokalizuję
Nie udało się zlokalizować, pozwól lento na korzystanie z lokalizacji
Cała Polska
Mazowieckie
Powiat Przysuski
Kłudno
Wybierz promień
+0 km
+5 km
+15 km
+25 km
+50 km
Zapisz wyszukiwanie
Promowane
16
Atrakcyjna budowlana
Promowane
Cała Polska (Marynino)
420 000 zł
 1330 m2 Budowlana
wczoraj 06:39
Oferta bez pośredników
5
Sierockie - działka z widokiem na Tatry
Promowane
Cała Polska (Sierockie)
650 000 zł
 1853 m2 Budowlana
19 maj 10:54
Oferta bez pośredników
8
Działka z domkiem - ROD Grochowa (Gmina Piaseczno)
Promowane
Grochowa
53 000 zł
 312 m2 Ogródek działkowy
17 maj 21:45
Oferta bez pośredników
Pozostałe ogłoszenia
9
Duża działka w miejscowości Kłudno.
230 000 zł
 23900 m2 Leśna
12 maj 12:12
Oferta pośrednika
6
Działka w miejscowości Kłudno.
250 000 zł
 11676 m2 Leśna
12 maj 12:12
Oferta pośrednika

Ogłoszenia z okolicy

6
Działka budowlana Bełk gm. Czerwionka-Leszczyny
205 000 zł
 1691 m2 Budowlana
22 maj 16:13
Oferta pośrednika
Mikołów ok.ul.Podleskiej 900 m2,-580tys
580 000 zł
 900 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Mikołów 8800m2 mieszkaniowo-usługowa + dom ;-270zł/m2
2 376 000 zł
 8800 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana
360 000 zł
 2950 m2 Budowlana
dzisiaj 07:38
Oferta bez pośredników
Działka Rudziczka 1600m2
200 000 zł
 1600 m2 Budowlana
wczoraj 13:08
Oferta pośrednika
Działka Rudziczka 750m2 blisko las
131 000 zł
 750 m2 Budowlana
wczoraj 13:08
Oferta pośrednika
Działka rolna Kobielice ok. 1ha
80 000 zł
 9600 m2 Rolna
wczoraj 13:08
Oferta pośrednika
6
Działka budowlana Rybnik Zebrzydowice
380 000 zł
 2462 m2 Budowlana
wczoraj 00:55
Oferta pośrednika
3
Działka budowlana Tychy Wilkowyje
264 330 zł
 801 m2 Budowlana
22 maj 14:14
Oferta pośrednika
4
Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani
55 000 zł
 300 m2 Rekreacyjna
dzisiaj 11:01
Oferta bez pośredników
2
Działka budowlana przy lesie Sikorskiego
240 000 zł
 688 m2 Budowlana
wczoraj 23:33
Oferta bez pośredników
4
działka budowlana Sikorskiego 104
269 000 zł
 651 m2 Budowlana
wczoraj 23:33
Oferta bez pośredników
3
Działka budowlana Sikorskiego
190 000 zł
 639 m2 Budowlana
wczoraj 23:33
Oferta bez pośredników
4
Działka budowlana Zabrze Pawłów 4267m2
1 190 000 zł
 4267 m2 Budowlana
wczoraj 23:33
Oferta bez pośredników
3
Wynajmę działkę Zabrze os. Wyzwolenia
100 zł
22 maj 22:14
Oferta bez pośredników
4
Sprzedam Działkę Budowlaną 986m2 Zabrze Śródmieście
850 000 zł
22 maj 22:13
Oferta bez pośredników
Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł
670 000 zł
 1350 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Działka Studzionka ok. 900m2
98 000 zł
 900 m2 Budowlana
wczoraj 13:08
Oferta pośrednika
3
Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec
125 000 zł
 869 m2 Ogródek działkowy
dzisiaj 12:22
Oferta bez pośredników
Katowice Piotrowice główna droga 1000m2 650tys.zł
650 000 zł
 1000 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
6
K-ce Zarzecze działka z budynkiem
312 000 zł
 309 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.
650 000 zł
 1050 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice działka 3660m2 250zł/m2
915 000 zł
 3660 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice 1644m2 250zł/m2
411 000 zł
 1644 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Katowice Podlesie 800m2 440tys.zł
440 000 zł
 800 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2
210 000 zł
 700 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Katowice Podlesie 3000m2 250zł/m2
750 000 zł
 3000 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2
504 900 zł
 1870 m2 Budowlana
22 maj 19:17
Oferta pośrednika
7
Działka budowlana Katowice, Nagietek
5 175 000 zł
 11500 m2 Budowlana
22 maj 17:47
Oferta pośrednika
4
śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6
14 990 000 zł
 26000 m2 Usługowa
22 maj 16:15
Oferta bez pośredników

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail